TR EN
+90 (332) 502 10 10
konyarulman@konyarulman.com
+90 (332) 502 10 10
konyarulman@konyarulman.com
TR
Kurumsal
Hakkımızda

Şirketimiz 1992 yılın da Konya Rulman Sanayi olarak KONYA'da kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde siz değerli dost ve müşterilerimize sektörümüzde en iyi hizmeti vermek için gayret göstermekteyiz.

Kurulduğumuz tarih itibari ile Türkiye'nin tek rulman üreticisi ve bugün dünyanın tanınmış markaları arasında yerini alan ORTADOĞU RULMAN SANAYİ'NİN (ORS) bayiliğini yapmaktayız. Aynı yıllar içerisinde Dünya'nın en büyük rulman üreticilerinden biri olan NSK rulmanlarının bayiliğini aldık ve halen devam ettirmekteyiz.

İkibinli yılların başlarında Dünyanın tanınmış birçok firmasına üretim yapan fabrikalarda kendi markalarımız olan KRS ve KRM rulmanlarının üretimlerini yaptırıp siz değerli dostlarımıza hizmet etmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz.

KRS markası altında sizlere sunmuş olduğumuz ürünlerin kalitesinin bir çok tanınmış üründen daha yüksek olduğunu kullanıcı olan siz değerli dostlarımızdan bire bir duymaktayız. Hammadde seçiminden taşlanmasına kadar bütün safhaları teknik ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca Türkiye'de bulunan tarafsız kuruluşlara belirli aralıklarla analizlerini yaptırmaktayız.

Bünyemizde bulunan teknik ekibimiz ile birlikte Rulman, kayış, ve diğer ürünlerinizin seçiminde firmalarınızı ziyaret ederek sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Türkiye içerisinde yeni bir yapılanmaya giderek merkezi olan şehrimizde bayi firmalar oluşturarak Türkiye'nin her yerine ulaşmayı amaçlıyoruz. Ayrıca yakın zamanda komşularımızdan başlamak üzere Türkiye dışında da bir Pazar oluşturmanın adımlarını atmış bulunmaktayız.

Siz dost ve müşterilerimize hizmet etmek için her yıl kendini yenileyen firmamız daha iyisini başarabilmenin şevki ve heyecanı içindedir.

Yeniliklerden ve Duyurulardan Haberdar Olmak İçin Bültenimize Üye Ol